Volejte: 8:00 - 16:00

+420 777 012 315

Pondělí - Pátek

8:00 - 16:00

E-mail

info@gpstudio.cz

Obrázek


Video produkce


Potřebujete vytvořit firemní promo, reklamu, zdokumentovat projekt, event, svatbu nebo on-line přenos? Celý projekt Vám připravíme na klíč. Disponujeme vlastní technikou a díky modernímu minimalizmu jsme schopni pracovat rychle, v místech kam se s klasickou technikou těžko dostává.
Na co se zaměřuji?

  • Reklama
  • Promo
  • Přednášky
  • Reportáže
  • Letecké záběry
  • Internetové přenosy
Naše portfolio
Obrázek


PŘED-PRODUKCE

Kvalitní příprava je důležitou součástí každého úspěšného projektu. Prvním krokem je osobní setkání. Je potřeba vědět za jakým účelem video potřebujete. Jak chcete propagovat video a komu. Jenom tak Vám budu schopný nabídnout funkční řešení na klíč, ať jde o jedno video nebo celou sérii. Zpracuji scénář a při složitých projektech vypracuji storyboard. Cenovou kalkulaci dostanete po první setkání spolu s náhledem smlouvy o dílo.

PRODUKCE

Disponujeme vlastním filmovým a zvukovým vybavením. Videa produkujeme ve standardech Full-HD a 4K rozlišení. Pro letecké záběry vlastníme dron s licencí. Technika je pojištěná a registrovaná na Úřadu civilního letectva.

POSTPRODUKCE

Video stříháme, barvíme a ozvučíme. Překlady, titulky animace a efekty také dodáme do videa. Ctíme autorské práva a proto hudbu vybíráme z hudební banky. Výsledné dílo vám odevzdáme ve formátech, které potřebujete. Všechny data zálohujeme.

SCHVALOVÁNÍ

Hned jak je video z větší části hotové, posíláme náhled. Následně se můžete vyjádřit a vaše připomínky zapracujeme.

DOKONČENÍ, DISTRIBUCE

Ve smlouvě o dílo si dohodneme termín dokončení a odevzdání videa, tento termín dodržíme. S distribuci vašeho videa vám také pomůžeme, popřípadě zajistíme na sociálních sítích, YouTube.

Napište nám

Máte dotaz, chcete konzultovat Váš projekt a získat cenovou nabídku?
Napište nebo volejte.